You are currently viewing Tanie i efektywne zmiany aranżacji

Tanie i efektywne zmiany aranżacji

Część z nas zastanawia się właśnie, jak zmienić aranżacje naszego wnętrza, by nie wydać na to fortuny. Jednocześnie szukamy realnych zmian, czegoś, co odmieni klimat pomieszczenia. Estetycznym i tanim rozwiązaniem jest montaż taśm LED. Łatwo przymocujemy je do powierzchni, a dobierając odpowiedni kolor światła, będziemy mogli zmieniać klimat naszego pokoju.

Taśma z neutralnym białym światłem

taśma led 230v Samo światło doda pomieszczeniu nutkę nowoczesności. Szczególnie tanim rozwiązaniem będzie zakup energooszczędnych taśm LED. Chociaż może wydawać się, że ich zakup to większy wydatek, będzie to wydatek jednorazowy. Ostatecznie, płacąc niższe rachunki za prąd, taka inwestycja będzie bardziej opłacalna. Taśmy z łatwością zamontujemy w salonie, gdzie niezwykle efektownie wyglądają podklejane za telewizorem. Wówczas światło estetycznie odbija się od ściany, dodaje przestrzeni niezwykłej głębi. W kuchni taśmy LED można podkleić pod powierzchnie blatu lub pod wiszące szafki. Druga opcja jest szczególnie estetyczna, gdy wykończyliśmy ściany naszej kuchni kafelkami, które zapewnią ładne odbicie. W łazienkach możemy montować dodatkowe oświetlenie nawet w pobliżu prysznica, czy umywalki. Upewnijmy się tylko, że kupujemy wersję wodoodporną. Energooszczędna taśma LED 230V nie będzie wymagała dodatkowego zasilacza niezależnie od długości. Neutralne, białe światło będzie dodawało wnętrzu nowoczesnego charakteru.

taśma led 230v Będzie też bardziej uniwersalne. W wypadku świateł o różnorodnej barwie pewien odcień lampek może nieestetycznie kontrastować na ścianie. Wodoodporne i energooszczędne taśmy LED można łączyć zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Odpowiednie wykończenie zapewni żarówkom ochronę przed światłem i wilgocią. Taśmy ze wtyczką będą łatwo włączane i wyłączane. Jeśli chcemy podłączyć doświetlenie bezpośrednio pod zasilanie, również nie będziemy mieli z tym problemu – wystarczy jedynie odciąć niepotrzebna więcej wtyczkę. Lampy LED będą świecić estetycznie i płynnie przy użyciu stabilizatora – wystarczy on na każde 50 metrów taśmy. W innym wypadku światło może falować. Możemy zakupić kompleksowe zestawy energooszczędnych taśm LED 230V, które są wyposażone w niezbędne do montażu narzędzia i stabilizatory.

Często taśm LED używa się nie tylko w domach, ale i w galeriach handlowych. Efektownie doświetlają sklepowe witryny lub służą jako element czysto dekoracyjny. Prócz wielu standardowych rozmiarów, jakie oferują producenci, często istnieje możliwość skracania taśmy. Zazwyczaj możemy modyfikować jej długość o pełen metr.

Dodaj komentarz