You are currently viewing Profesjonalne bramy do garażu

Profesjonalne bramy do garażu

Budując nowoczesny dom z garażem zależy nam na utrzymaniu spójnego stylu wykończenia, a jednocześnie jak największym komforcie związanym z wykorzystaniem automatyki. Decydujemy się więc na wybór bramy segmentowej dopasowanej kolorystycznie do drzwi zewnętrznych domu.

Bramy garażowe w nowoczesnej wersji

bramy garażowe segmentowe drewnianeNajważniejsze jednak, aby była ona wykonana z najwyższej jakości materiału, który będzie odporny na wpływ temperatury, wilgoci i wielu innych czynników decydujących o wyglądzie i sprawności bramy. Dlatego najczęściej wybór pada na bramy garażowe z drewna. Wybierając bramę warto brać pod uwagę nie tylko jej stylowy wygląd, ale również funkcjonalność. Brama segmentowa daje nam wiele możliwości. Między innymi można podłączyć do niej automatykę, co pozwala nam otwierać i zamykać garaż z poziomu pilota. Zapoznając się z ofertami producentów najlepiej zwrócić uwagę na proste bramy garażowe segmentowe drewniane, ze względu na połączenie nowoczesnego wyglądu z funkcjonalnością. Producenci dążą do tego, by spełniać oczekiwania swoich klientów, dlatego cały czas dostarczają nowe propozycje w różnych wersjach kolorystycznych oraz wzorach słojów. Pozwala to idealnie dopasować odcień bramy do koloru elewacji domu nawet najbardziej wymagającym klientom.

bramy garażowe segmentowe drewnianePoza tym producenci posiadają produkty o różnej grubości, w zależności od potrzeb kupującego. Ich drewniana konstrukcja w środku jest odpowiednio zaizolowana za pomocą specjalnej pianki o dużej grubości. Na zewnątrz z kolei znajduje się sklejka o podwyższonej odporności na wilgoć, która wraz z zamontowanymi uszczelkami zapewnia lepszą termoizolację, dbając o temperaturę panującą wewnątrz garażu. Wiele z nich posiada kilkuletnią gwarancję oraz awaryjny system otwierania w przypadku awarii zasilania lub zgubienia pilota. Mimo to można być spokojnym o swój samochód, ponieważ brama posiada wiele właściwości antywłamaniowych i spełnia ogólne normy bezpieczeństwa. Bramy wykonywane są także na zamówienie we wzorach i kolorystyce określonych przez klienta, by był zadowolony ze swojego zakupu oraz jego wyglądu. Brama do garażu nie musi wcale bym wykonana z blachy i odstawać pod względem kolorystyki od domu. Wystarczy zdecydować się na bramy segmentowe z drewna, by otrzymać trwałe i nowoczesne rozwiązanie połączone z automatyką sterowaną przez pilota.

Daje to dużo komfortu, a jednocześnie idealnie komponuje się z elewacją każdego domu, dzięki szerokiej palecie kolorów oraz wzorów oferowanych przez producenta. Każdy znajdzie wzór bramy, który będzie odpowiadał jego gustowi jednocześnie stanowiąc zabezpieczenie przed włamaniem i kradzieżą.

Dodaj komentarz