You are currently viewing Ile kosztuje wynajem podnośnika?

Ile kosztuje wynajem podnośnika?

Podnośniki koszowe, szczególnie te typu nożycowego, stały się w ostatnim czasie jednymi z bardziej popularnych maszyn, wykorzystywanych do pracy na wysokościach. Ma to oczywiście ogromny związek z faktem, że maszyny te mogą się okazać przydatne podczas wykonywania wielu różnego rodzaju prac wysokościowych. Jednocześnie, należy pamiętać o tym, że koszty zakupu takich właśnie maszyn, mogą być bardzo wysokie. Nic dziwnego, że od pewnego czasu firmy, które mogłyby być zainteresowane korzystaniem z takich maszyn, poszukują innego sposobu, aby móc z niej korzystać, tańszym kosztem.

Tani wynajem podnośników

Wydaje się, że dobrym pomysłem może być tu błyskawiczny wynajem podnośnika – łódź jest miastem, gdzie maszyny te można wynająć w bardzo atrakcyjnej cenie. Jest to bardzo ważne również z tego względu, że obecnie, do korzystania z podnośnika i jego obsługi, wymagane są odpowiednie uprawnienia. Z tego względu firmy, które nie posiadają odpowiednio wykształconego tym kierunku pracownika, powinny się zdecydować właśnie na wynajmem podnośnika. Jest to również po prostu znacznie bardziej opłacalna opcja i to co najmniej z kilku różnych względów. Wynajem takich maszyn wysokościowych szczególnie zalecany jest tym firmom, które muszą z nich korzystać jednorazowo, lub sporadycznie. Godzina wynajmu podnośnika wynosi więc około 65 zł. , chociaż należy się liczyć z tym, że na cenę najmu może mieć znaczny wpływ typ wykorzystywanego podnośnika. Koszty dłuższego najmu są już nieco większe i wynoszą od 60 zł do 1000 zł na dzień. Zazwyczaj, im dłuższy czas najmu, tym cena za jeden dzień wynajmowania danego podnośnika, będzie dla danej firmy korzystniejsza. Ceny za miesiąc korzystania z podnośnika koszowego w ramach umowy najmu, kształtują się zaś na poziomie od 1000 do 20 000 tys. złotych.

Ceny te można jeszcze zmniejszyć, decydując się na wynajem maszyny nie nowe, ale tej używanej. Firmy, które udostępniają swoje podnośniki w ramach umowy najmu, bardzo często wliczają również w cenę jego obsługę, przez doświadczonego do tego operatora z uprawnieniami. Jest to doskonałe wyjście dla firm, które nie mają wśród swojej kadry osoby z takimi uprawnieniami. Popularność podnośników koszowych stale się zwiększa. Nadaj jednak, koszty zakupu nowej maszyny tego właśnie typu, mogą się okazać dla wielu firm kompletnie zaporowe. W takiej sytuacji, dobrym rozwiązaniem może być nie zakup, ale wynajem takiej właśnie maszyny. Ceny najmu za godzinę, mogą się zaczynać już od poziomu kilkudziesięciu złotych, co jest z pewnością bardzo atrakcyjną ofertą.

Z wynajmu można skorzystać na stronie www.dzwigi-podnosniki.com.pl – zapraszamy.

Dodaj komentarz