You are currently viewing Deski podłogowe dla wykonawców

Deski podłogowe dla wykonawców

Kiedy klient indywidualny szuka odpowiedniego surowca do zbudowania podłogi, zazwyczaj kieruje się tym, żeby było szybko, tanio i solidnie. Jest to zrozumiałe, chociaż nie zawsze idzie pogodzić wszystkie te wartości. W przypadku firmy, która dostarcza inwestorom usługę wykonywania podłóg jest podobnie.

Surowe deski podłogowe

deska podłogowa surowaJednak czasem wymagania klienta to trudny orzech do zgryzienia – np. prośba o nietypowy kolor nawierzchni. W momencie, gdy klient nie jest w stanie zdecydować się na gotowe już panele podłogowe, można zaoferować takiej osobie deski podłogowe stworzone specjalnie pod jego zamówienie. Jak w takim przypadku poradzić sobie z zamówieniem?  Dobrym rozwiązaniem takiej sytuacji jest wykorzystanie surowych desek podłogowych. Dają one możliwość personalizacji zamawianej podłogi. Wykonawca dzięki temu ma szansę spełnić oczekiwania inwestora, a zadowolony klient to podstawa. Czy jednak deska surowa, w porównaniu do tej gotowej, spełnia wszelkie wymogi solidnego materiału na podłogi? Jak najbardziej – wynika to z tego, że deski podłogowe surowe służą do dalszej, ewentualnej obróbki, jak i należy je lakierować lub olejować. Posiadają jednak te same właściwości co deski gotowe. Wytrzymała deska podłogowa surowa jest najbardziej odpowiednia dla wykonawców, którzy chcą sprostać zamówieniom klienta, jak i dla tych, co chcą tworzyć swoje własne, oryginalne rodzaje desek podłogowych.

deska podłogowa surowaW przypadku zdecydowania się na surowe deski, jest możliwość elastycznego doboru ich grubości, szerokości i długości – w tym wyboru nawet tych niestandardowych. Takie deski można również szczotkować lub postarzyć, w celu nadania im niepowtarzalnego wyglądu. Po nałożeniu takiej podłogi należy zdecydować się na olejowanie bądź lakierowanie. W związku z tym taką podłogę – jak każdą drewnianą – należy co jakiś czas cyklinować. Zazwyczaj trzeba się zdecydować na ten zabieg w momencie zmatowienia powierzchni desek – cyklinowanie służy wygładzeniu ich powierzchni. Po takim zabiegu należy również użyć oleju lub lakieru – w celu porządnego zabezpieczenia podłogi przed nadmiernym wytarciem. Deski podłogowe surowe to świetna alternatywa dla tych gotowych. Daje to możliwości dostosowania wszelkich cech podłogi pod indywidualne wymagania. W ten sposób można zapewnić klientowi oryginalną nawierzchnię, którą będzie mógł się pochwalić.

Klient zażyczył sobie niespotykany kolor podłogi? Deski podłogowe surowe jak najbardziej dają wiele możliwości. Takie zabiegi często są dobrą reklamą dla wykonawcy – skoro może stworzyć podłogę pod szczegółowe zamówienie, to jest naprawdę dobry w tym co robi.

Dodaj komentarz